بهینه سازی و سئو

خدمات بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی سایت و بالا بردن رتبه وب سایت در کلمات کلیدی مورد نظر شما در کمترین زمان و بهترین هزینه. SEO(سئو)به معنی بهینه سازی سایت در موتور های جستجو (Search Engine Optimization) می باشد ، در واقع یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد . سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسط کلمات کلیدی خاص و عبارت بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

Search Engine Optimization (بهینه سازی موتور های جستجو ) عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر Google ، Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .

فرایند بهینه سازی سایت (SEO) در واقع فرایندی است که در جهت افزایش بینندگان سایت یا بالا بردن ترافیک آن گام بر می دارد تا امتیاز (Ranking) سایت را در موتور های جستجوگر بالا ببرد. استفاده از متد SEO به ما این اطمینان را می دهد که سایت در موتور های جستجو در دسترس بوده و شانس پیدا کردن آن از طریق این موتورها بالاتر می رود.

با توجه به اینکه امروزه Google سردمدار موتور های جستجو محسوب می شود بیش از ۹۰% از کاربران وب پاسخ خود را در Google جستجو می کنند.
زمانی که شما در یک موتور جستجو به دنبال موضوعی خاص می گردید حتما متوجه این مطلب شده اید که برخی از سایت ها دارای رتبه های بالاتری هستند و در صفحات اولیه موتور های جستجوگر مشاهده می شوند ، با توجه به اینکه کاربران وب صفحات اولیه Google را برای پاسخ خود بررسی می کنند به اهمیت SEO (بهینه سازی موتور جستجو) برای سایت خود پی می برید. شما از این طریق می توانید سایت خود را در صفحات اول نتایج جستجو قرار دهید.

اصولا هدف از داشتن یک سایت خوب و کامل استفاده مفید از سایت ، بهره وری مالی و همچنین معرفی خود به دنیای اینترنت می باشد بنابراین ( بهینه سازی سایت و سئو ) SEO می تواند کمک شایان توجه ای به سریع تر پیدا شدن سایت در موتور های جستجو و تامین نظر دارندگان وب سایت داشته باشد.

بهینه سازی سایت و سئو حرفه ای

به نحوه ای از سئو کردن گفته می شود که با هزینه کمتر بتوان به نتیجه های خوبی در دراز مدت رسید. اما برخی از افراد سودجو این تعریف را به گونه ای معکوس جلوه می دهند و از اعتماد مشتری ها سوء استفاده می کنند تا به پول برسند. آنها سئو ارزان را به معنای رسیدن به هدف در کوتاه مدت به مشتری ها معرفی می کنند ، اما توجه ندارند که میزان کارهایی که برای سئوی سایت در کوتاه مدت انجام شود توسط گوگل مشمول جریمه و توبیخ می شود و سایت را به صفحه های رتبه پایین پنالتی می کند.

سئو و رسیدن به رتبه نخست گوگل در کوتاه مدت برخی از مشتری ها را گول می زند و باعث می شود تا وارد عقد قرارداد با این گونه افراد شوند آنها فکر می کنند اگر آمار بازدید سایت به یکباره بالا برود و ترافیک زیادی به سایت سرازیر شود و یا به یکباره تبلیغات زیادی به سایت برسد طراحی سایت آنها به نتیجه خوبی رسیده و بالتبع آن فروش کالاها و خدمات شان نیز افزایش خواهد یافت ، در حالی که کاملا در اشتباه هستند.

اما با تعریفی که ما از سئو داریم ، مشتری با صرف هزینه اندکی قادر است در درازمدت به نتیجه خوبی در رتبه بندی طراحی سایت اش برسد و این نتیجه برای همیشه برای سایت پایدار خواهد ماند. تیم سئو ارومیه وب سایت با این رویکرد به سئو ارزان نگاه می کند و باور دارد که مشتری با صبر و حوصله و سپردن کار به عهده افراد مجرب و باتجربه می تواند نتیجه دلخواه اش را از طراحی سایت کسب و کارش در درازمدت بگیرد.

به همین خاطر روند نرمال سئو بایست در هر شرایطی سپری شود حال اگر این روند توسط سایت شما دچار کوتاهی و یا مشمول روندهایی غیرنرمال باشد مطمئنا سئو ارومیه وب سایت از قبول سئوی اینگونه سایت ها سرباز خواهد زد.

خدمات سئو ارزان که تیم سئو ارومیه وب سایت به مشتری های خود ارائه می دهد صرفا در خرید بک لینک خلاصه نمی شود زیرا این شرکت باور دارد که لینک های فنی و کارآمد نیاز به هزینه دارند و با صرف هزینه کم نمی توان آنها را تصاحب کرد.

سئو ارزان ارومیه وب سایت در قسمت های گوناگونی برای مشتری ها ارائه می گردد به صورتی که با توجه به نیازها و خواسته های مشتری بهترین نتایج با هزینه کم نصیب مشتری می گردد. شما برای سفارش و مشاوره درباره سئو ارزان می توانید با کارشناسان و همکاران ما در سئو ارومیه وب سایت تماس برقرار کنید.

 خدمات سئو (بهینه سازی سایت) ارومیه وب سایت

سئو (بهینه سازی وب سایت)

به زبان ساده سئو (SEO) یا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به مجموعه کارهایی گفته می شود که بر روی یک سایت انجام می گیرد تا وب سایت با عبارات مشخصی در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو ( به ویژه گوگل) نمایش داده شود.

برخی از این کارها (کارهای سئو) مربوط به نرم افزار وب سایت و ساختار آن است که استانداردها و حداقل هایی را رعایت کرده باشد و بخش دیگری از آن به اطلاعات و نحوه قرار گرفتن اطلاعات در سایت مربوط می شود.

چه مدت زمان برای سئو لازم است؟

کار بر روی سئو یک وب سایت بعد از راه اندازی سایت آغاز می شود و بسته به عبارات مورد نظر ممکن است از چند روز تا چند ماه طول بکشد. در واقع رقبای شما نیز می خواهند در صفحه اول گوگل باشند، پس سئو کاری است رقابتی و در این رقابت که مانند کنکور است قوی ترها برنده خواهند بود. بنابراین هرچه عبارات سئو سخت تر باشند، زمان و هزینه بیشتری را طلب می کند. همچنین موتورهای جستجو ضمانت نمی کنند که وب سایت شما همواره در صفحه اول نتایج باقی بماند. پس نیاز است که از سئو وب سایت مراقبت کنید.

هزینه و زمان سئو به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان سختی رقابت در سئو پس از بررسی عملکرد وب سایت رقبای شما و حتی میزان دانش آنها نسبت به اینترنت قابل تشخیص خواهد بود. به طور مثال عبارت “موبایل” بسیار عبارت عمومی و پر استفاده ای است و کار زیادی را برای سئو طلب می کند تا عبارت “فروشگاه موبایل اپ رو”. وب سایت رقبا نیز در میزان سختی کار سئو موثر است. به طور مثال اگر وب سایت رقبای شما حاوی اطلاعات ارزنده ای است و به طور پیوسته به روز می شود و بازدید مناسبی دارد و کاملا در حیطه کاری شما شناخته شده اند، احتمالا راهی دشوار برای سئو وب سایت خود دارید .

ارومیه وب سایت و سئو

شما هر آنچه برای انجام سئو وب سایت خود احتیاج دارید را می توانید توسط “ارومیه وب سایت” انجام دهید.