طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک، وب سایت پویا (Dynamic Website)
طراحی سایت های داینامیک یکی از روش های طراحی وب سایت است که در آن مدیر می تواند بوسیله پنل های مدیریتی تغییرات خود را در محتویات سایت اعمال نموده و یا محتویات جدیدی را در وب سایت ایجاد نماید. با این روش مدیران سایت ها، می توانند در هر زمان، اطلاعات موجود در صفحات را با استفاده از پنل های مدیریتی تغییر دهند و یا به روزرسانی کنند.

 طراحی سایت داینامیک


برتری وب سایت های داینامیک به وب سایت های استاتیک نیز در همین است، ایجاد صفحات و محتویات سایت ها و به روز نمودن آنها یکی از نیازهای مدیران سایت ها است تا از همین طریق بتوانند به افزایش ترافیک وب سایت خود، بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان و نیز پویایی سایت کمک کنند، چرا که همین مسئله نکته بسیار مهمی در زمینه تجارت الکترونیک و آشنایی کاربران با فعالیت های شرکت ها می باشد.

در این زمینه در نظر گرفتن موارد امنیتی در طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در سایت های داینامیک اطلاعات در دیتابیس ذخیره می شود و حفظ این اطلاعات و جلوگیری از حملات ممکن، یکی از ویژگی های لازم است. در همین راستا تولید نرم افزارهای طراحی سایت با آخرین متدهای برنامه نویسی و نیز در نظر گرفتن موارد امنیتی مرتبط با سایت ها و همچنین استفاده از متدهایی که در بهبود ترافیک سایت موثر است، از مهمترین اهداف ماست.

طراحی سایت داینامیک بهترین گزینه طراحی سایت برای کسانی است که هزینه طراحی سایت مهم است. کلیه وب سایت های طراحی شده توسط ما داینامیک است. به زبان ساده منظور از طراحی وب سایت داینامیک وب سایتی است که صاحب وب سایت بتواند محتوای وب سایتش را خودش ، در هر زمان که خواست، به روز کند.

ما قابلیت های بسیار زیادی در طراحی وب سایت های داینامیک به مشتریان خود می دهیم. تنظیمات گسترده مدیریتی در پنل مدیریت وب سایت، به صاحب سایت این امکان را می دهد که بسیاری از تنظیمات مربوط به نحوه نمایش اطلاعات در سایت، سئو، و تنظیماتی که مربوط به تعامل با کاربران سایت می شود را خودش تعریف کند.

طراحی سایت داینامیک یا استاتیک

در طراحی سایت استاتیک صاحب سایت نمی تواند محتوای وب سایت را به راحتی تغییر دهد.
امروزه کمتر کسی از وب سایت های استاتیک استفاده می کند.
هر چند در شرایط یکسان سرعت بارگذاری صفحات سایت در طراحی سایت استاتیک بیشتر از طراحی سایت داینامیک است . اما به دلیل مشکلاتی مانند عدم امکان توسعه و به روز رسانی توسط صاحب سایت، تعداد صفحات این سایت ها بسیار محدود خواهد بود و از چند عدد تجاوز نمی کند.

برتری های طراحی سایت داینامیک

به طور خلاصه طراحی سایت داینامیک دارای مزایایی نسبت یه طراحی سایت استاتیک است که برخی از آنها عبارتند از:

  • امکان افزایش صفحات وب سایت به راحتی و بدون نیاز به داشتن دانش فنی توسط صاحب سایت در طراحی سایت داینامیک
  • عدم محدودیت در تعداد صفحات وب سایت
  • امکان