درباره ما

با ارومیه وب سایت به دنیای وب لبخند بزنید

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم موارد زیر  شیرازه ی یک طراحی  بدون نقص در ارومیه وب سایت را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

۱: طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از ۰ تا ۱۰۰

۲: بهره مندی از کنترل پنل حرفه ای این امکان را می دهد وب سایت به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی  شود.

۳: عملیات بهینه سازی برای موتورهای جستجو به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدو شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.

۴: استفاده از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.


گروه طراحی ارومیه وب سایت با بهره گیری از متخصصین و مهندسین مجرب و متعهد در زمینه تجارت الکترونیک و فنـاوری اطلاعات مفتخر به پیاده سازی و طراحی وب سایت های داینامیک، پرتال، طراحی سایتهای فروشگاهی و تجارت
الکترونیک، طراحی سایتهای مدیریت محتوا، طراحی سایتهای آنلاین فروش، طراحی سایتهای بانک اطلاعاتی، طراحی سایتهای فول فلش و سی دی های مالتی مدیا گردیده و آماده انجام پروژه های شرکت ها، سازمان ها، موسسات و اشخاص می باشد.

ارومیه وب سایت تخصص یافته در ارائه خدمات طراحی وب سایت به صورت حرفه ای در دو گونه تجارت های کوچک و بزرگ میباشد.


ارزش های حاکم در ارومیه وب سایت

 • احترام متقابل مابین شرکت، کارکنان و مشتریان

 • به روز بودن، خلاقیت، نوآوری و دقت در انجام پروژه ها

 • ایجاد محیط کاری پویا و با نشاط جهت افزایش رضایت کارکنان

 • ایجاد اعتماد و جلب رضایت مشتریان و کارکنان

 • ایجاد ارتباط مستمر و پایدار بین شرکت و مشتریان در طول سال

 • ارتقا مداوم کیفیت محصولات

 • ایجاد تنوع در خدمات، همراه با حفظ تخصص و توان فنی

اهم فعالیت های ارومیه وب سایت

 • تحلیل، طراحی، اجرا و پشتیبانی سایت، پورتال های سازمانی، اتوماسیون های اداری و سیستم های مدیریت محتوا

 • طراحی و برنامه نویسی سایت شرکتی، سایت فروشگاهی، سایت شخصی، سایت آموزش مجازی، سایت خبری، شبکه های اجتماعی و …

 • ارائه رایگان مشاوره طراحی سایت های تخصصی در تمام زمینه های تحت وب به اشخاص، شرکت ها و سازمان ها

 • خدمات ثبت دامنه، میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی بر روی سرورهای ویندوز و لینوکس

 • بهینه سازی سایت جهت بالا بردن رنکینگ موتورهای جستجو


website

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت از مواردی همچون طراحی صفحات ، معماری ، طراحی ساختار گرافیکی و بستر برنامه نویسی آن مطابق با آخرین استانداردهای طراحی وب سایت تشکیل می گردد. در واقع برای رسیدن به یک وب سایت حرفه ای می بایست مراحل متعددی را طی نمود که تمامی این مراحل بسیار تخصصی بوده و نکات مهمی را در بر میگیرد.همچنین میبایست تکنیکها و تکنولوژیهای مورد استفاده در طراحی وب سایت را مطابق با اهداف و نیازها برگزید و مورد استفاده قرار داد.

smartphone

برنامه ویسی موبایل

همراه و همگام بودن با تکنولوژی از اصلی‌ترین دغدغه های سازمان‌های بزرگ و رو به رشد است که همیشه تردیدهایی پیرامون موفقیت یا عدم موفقیت این روش وجود خواهد داشت. در صورتیکه اگر استفاده از تکنولوژی روز را با برنامه ریزی و هدفمند دنبال کنیم، قطعاً به موفقیت‌های خوبی دست پیدا خواهیم کرد.ما با ارائه مشاوره های مدیریتی و استفاده بهینه از این تکنولوژی ،باعث افزایش راه های ارتباطی، اعتبار نام تجاری و در نتیجه افزایش تعداد مشتریان محصولات و خدمات سازمان‌هاخواهیم شد.

rocket

سئو و بهینه سازی

 سئو یا seo ( مخفف عبارت search engine optimization ) ، مجموعه ای از روش های استراتژیک برای بهبود جایگاه سایت برای موتورهای جستجو و در نتیجه رسیدن به رتبه بهتر در آنها می باشد.چرا که در اکثر موارد کاربران اطمینان بیشتری به سایت هایی دارند که در رتبه های اول گوگل هستند. سئو ( SEO ) یک دانش و تخصص است.برای استعلام هزینه بهینه سازی وب سایت خود با ما تماس بگیرید. ما متناسب با نیاز و هزینه ای که در نظر دارید ، وب سایت شما را بهینه سازی می کنیم.

laptop

برنامه نویسی اختصاص

 تولید نرم افزار سفارش مشتری در گروه ارومیه وب سایت از سه بخش اصلی تشکیل گردیده است: اول مرحله برنامه ریزی و امکان سنجی؛ دوم مرحله پیاده‌سازی، آزمون و مستندسازی؛ سوم استقرار و نگهداری نرم افزار میباشد؛ الگو های تولید نرم افزار بسته به نوع کار و قرارداد فی مابین تعریف می گردد؛ به عنوان مثال الگو آبشاری؛ الگو حلزونی؛ الگو تکرارشونده و افزایشی؛ الگو توسعه سریع و الگو اسکرام؛ همچنین استاندارد رسمی سازماندهی فراینده ساخت محصولات و روشی برای مدیریت و نظارت پیشرفت کارها در کلیه پروژه ها اعمال خواهد شد.

mortarboard

آموزش طراحی سایت

 طراحی سایتهای اینترنتی تا حد زیادی بستگی به موارد استفاده آن سایت و نیازهای کاربران آن دارد. اگر در طراحی سایت نیاز کاربران در نظر گرفته نشود و یا نیازها به صورت روشن مشخص نشوند نباید انتظار داشت تا سایت کارایی لازم را داشته باشد.با استفاده از زبانهای برنامه نویسی طرف سرور نظیر PHP و با استفاده از پایگاههای داده ها و بانکهای اطلاعاتی نظیر MySQL می و تکنیکهایی مثل Ajax و JavaScript امکان طراحی سایتها با انواع کاربری مختلف وجود دارد. اما در طراحی سایت ها باید از این امکانات در جای مناسب استفاده شود تا نیازهای کاربران نهایی برآورده شود.

suitcase

خدمات کسب و کار

برندینگ به معنای شناساندن حرفه و محصولات خود و جذب کاربران در سطح وسیع است. در میان دو سایت که یکی تنها دارای یک سئو خوب است و دیگری که دارای برندینگ خوب است ، برنده سایتی است که دارای برندینگ خوب می باشد. چرا که محبوبیت شما بین کاربران ، باعث می شود حتی اگر شما در رتبه اول گوگل نباشید کاربران شما را انتخاب کنند و روی وبسایت شما کلیک کنند. گوگل نیز در الگوریتم های خود ، جستجوی مستقیم وبسایت شما توسط کاربران و انتخاب وب سایت شما از بین سایت های دیگر را لحاظ کرده و تاثیر آن را در رتبه بندی خود اعمال می کند.